Objednání dámského striptýzu

Nabízíme dámský striptýz, lesbi show, autoerotika, duo strip, topless tanečnice, hostesky, obsluhy nahoře bez, ale i pánský strip, Ladies night a další striptýzová vystoupení na soukromé oslavy, diskotéky a párty.

KONTAKTUJTE NÁS NA:

TEL: +420 603 439 185

EMAIL: cz.strip@seznam.cz

Emily - dámský striptýz.jpg
Emily - dámský striptýz..jpg
NABÍDKA ZAJIŠTĚNÍ STRIPTÉREK - DÁMSKÉHO STRIPTÝZU
Nabízíme Vám zajištění dámské striptýzové show od našich krásných striptérek, které jsou vždy příjemným zpestřením a vítaným, nevšedním dárkem. Naše nabídka se skládá z erotické strip show jako je například dámský strip, lesbi show, autoerotika, duo strip, obsluha nahoře bez, GO GO a Topless tanečnice a dalšího podobného programu. Striptýzová vystoupení zajistíme na privátní oslavy narozenin, na zapíjení svobody, firení akce a večírky, na diskotéky, do barů a klubů. Striptérky jsme Vám schopni zajistit kdekoliv v ČR.

NABÍDKA STRIPTÉREK NA CELÝ VEČER - NOC DIVOKÝCH KOČEK
Striptýzová párty s několika striptérkami nazvaná Noc Divokých Koček. Dámský striptýz - krásné striptérky, tanečnice a hostesky s vámi na celovečerní párty..! Během večera jsou pánové v přímém kontaktu s krásnými striptérkami a mají možnost se do této show i zapojit při kontaktním stripu, který tyto krásné dívky předvádějí, nebo při eroticky laděných soutěžích o nejrůznější ceny. Nabízíme mnoho variant této strip show, je možné jí doplnit o striptérky nahoře bez, které během této striptýzové show působí jako obsluha přítomných hostů. Také je možné zařadit i jiná vystoupení jako je autoerotika s použitím vibrátorů a jiných pomůcek, lesbi show dvou striptérek a duo strip. Během této erotické striptýzové show je velmi využívaná i možnost privátního striptýzu, který striptérky mohou předvést přímo na stolech přítomných pánů, nebo v salóncích podniku!
Xxx.CZIN.eu TOPlist Alfa Elchron
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one